action supercross
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (3 głosy)


Twoja ocena:O grze Action Supercross.

Action Supercross, gra zręcznościowa wydana w 1997 roku przez Ervin'a Horvath'a. Gra ukazała się jako shareware dla komputerów osobistych PC.
Na pierwszy rzut oka, gra nie zachwyca - nie znajdziesz tu ładnej grafiki czy muzyki która by umilała czas gry. A jednak, gracze z całego świata, namiętnie przechodzili kolejne poziomy oraz - co ważne - tworzyli nowe etapy (dzięki wbudowanemu edytorowi). W czym więc tkwiła tajemnica tak pożądanej wówczas gry? To co wyróżniało Action Supercross od innych gier, była jej mechanika. Gra nie była łatwa, to trzeba przyznać, ale po kilku próbach potrafiła wciągnąć na całe godziny.
Zasady gry są bardzo proste. Jako kierowca motocyklu krosowego, musisz pozbierać z planszy jabłka a następnie dotrzeć do mety (oznaczonej kwiatkiem). Pomocna może być mini mapka na dole ekranu - tam zobaczysz cały poziom w miniaturze oraz lokalizacja mety.
Jak wspomnieliśmy, gra nie zachwyca oprawą audiowizualną. Atutem jest przede wszystkim grywalność. A to jest naszym zdaniem najważniejsze. Polecamy.


Uwagi: Uwaga. Gra oferuje grafikę w rozdzielczości 640x480 ale na niektórych komputerach może się nie uruchomić na takich ustawieniach. Ustaw wtedy standardową rozdzielczość 320x200.


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ACTION SUPERCROSS. chroniona jest prawem autorskim. ACTION SUPERCROSS. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry..

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ACTION SUPERCROSS.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz