act of war high treason
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Act of War: High Treason

Wydany w 2006 roku Act of War: High Treason to dodatek do wydanej rok wcześniej gry Act of War: Direct Action. Fabuła tej wersji toczy się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w Direct Action. Głównym przeciwnikiem pozostają terroryści, jednak tym razem przyjmują uformowane zgrupowanie zwane Konsorcjum. Usiłuje ono skazić świat groźnym wirusem, więc jak się możesz domyślać Twoim zadanie jest temu zapobiec.


Przeprowadzane bitwy odbywają się głównie na terenach nadmorskich i morskich, co jest główną nowością rozszerzenia gry. Każda frakcja ma dostęp do różnych statków, a nawet łodzi podwodnych. W zwycięstwie pomóc mogą też wynajęci najemnicy, oczywiście po uprzedniej odpowiedniej zapłacie. Tak jak w poprzedniej części i tym razem przyjdzie Ci walczyć w rozmaitych zakątkach świata. Stoczysz bitwy np. w Meksyku czy Kazachstanie. Jeśli chodzi o arsenał broni, twórcy nadal trzymają poziom w tej kwestii. Pojawiło się sporo nowych sprzętów, m.in. wyrzutnie przeciwlotnicze i różnego rodzaju rakiety do eliminacji bunkrów, helikopterów i okrętów.

Sklepy w których można kupić grę ACT OF WAR: HIGH TREASON
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ACT OF WAR: HIGH TREASON chroniona jest prawem autorskim. ACT OF WAR: HIGH TREASON możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   ACT   WAR   HIGH   TREASON   STRATEGICZNA   RTS   WOJNA   KONFLIKT  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ACT OF WAR HIGH TREASON.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz