act of war direct action
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Act of War: Direct Action

Akcja gry dzieje się w nie tak odległej przyszłości. Świat opanował wielki kryzys paliwowy, za którym stoją podwyżki cen benzyny, jak i terroryści dokładający do sytuacji swoje trzy grosze. Kilkukrotne zamachy na rafinerie spowodowały, że do walki z terrorem trzeba było powołać silniejsze działo. Utworzono zatem nową grupę bezpośrednich działań - Task Force TALON.


Act of War: Direct Action jest przedstawicielem gier z gatunku strategii czasu rzeczywistego. Dostępna na platformie Windows od 2005 roku. Fabuła gry oparta została na powieści amerykańskiego pisarza i emerytowanego wojskowego US Air Force Dale’a Browna. Podczas rozgrywki będziesz dowodził wspomnianą wcześniej Task Force TALON, jako kontrowersyjny generał Jason Richter. To od Ciebie zależy jak poprowadzisz świetnie wyszkoloną załogę i wykorzystasz najnowszą technologię oraz sprzęt. Będziesz kierować misjami na terenie Ameryki, m.in. w Teksasie czy San Francisco. Zahaczysz również o Londyn, Moskwę, a nawet Tokio. Gra oferuje również tryb multiplayer, w której zmierzyć się może do ośmiu graczy jednocześnie. Co warte podkreślenia, mogą oni przyjmować również stronę przeciwnika.

Sklepy w których można kupić grę ACT OF WAR: DIRECT ACTION
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ACT OF WAR: DIRECT ACTION chroniona jest prawem autorskim. ACT OF WAR: DIRECT ACTION możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Kupując grę w Eneba.com, przy zamówieniu wprowadź kod 16bit - otrzymasz 3% rabatu.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   ACT   WAR   DIRECT   ACTION   STRATEGICZNA   RTS   WOJNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ACT OF WAR DIRECT ACTION.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz