achtung spitfire
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.65/10 (22931 głosów)


Twoja ocena:O grze Achtung Spitfire

Achtung Spitfire, gra strategiczna wydana w 1997 roku przez Avalon Hill Game Company. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh i PC (Windows).
Achtung Spitfire! to strategiczna gra turowa. Jej akcja ma miejsce się na początku II Wojny Światowej, a rozgrywka polega na kierowaniu flotą samolotów. W ramach zabawy gracze będą mogli wcielić się w dowodzących jednostkami niemieckimi, francuskimi oraz brytyjskimi. Gra oferuje różnorodne misje, jakie trzeba będzie wykonać. Mogą być to obrona sojuszników, walka z myśliwcami lub bombowcami przeciwnika, a także misje przechwytujące. Gra oferuje dziesiątki scenariuszy, doskonałą AI, skalowalny system umiejętności, intuicyjny interfejs, oraz możliwość gry typu multiplayer. Ponadto wraz z upływającym czasem istotnym czynnikiem staje się rozwój technologiczny, dzięki czemu do dyspozycji graczy dochodzą lepsze i szybsze samoloty.
Istotnym elementem gry Achtung Spitfire! Jest możliwość ustawiania stopnia realizmu rozgrywki. Im jest on większy, tym dla rozgrywki istotne stają się różne zmienne, które nie ograniczają się do umiejętności pilotów, możliwości i liczebności maszyn. To prawdziwa gratka dla taktyków mających sentyment do podniebnych batalii z okresu II wojny światowej.

Czasopisma w których można poczytać o grze Achtung Spitfire

ACHTUNG   SPITFIRE   STRATEGICZNA   SYMULATOR   WOJNA   RAF   LUFTWAFFE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ACHTUNG SPITFIRE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz