7 DNI I 7 NOCY. CIĘŻKIE ŻYCIE DETEKTYWA.

7 dni i 7 nocy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:
O grze 7 dni i 7 nocy. Ciężkie życie detektywa.

7 dni i 7 nocy, gra przygodowa (za dnia) i zręcznościowa (w nocy) wydana w 1994 roku przez Vochozka Trading. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.

W grze wcielamy się w prywatnego detektywa, który otrzymuje nietypowe zadanie. Otóż, pewnego dnia progi twojej kancelarii przekroczył Jonathan Smith, kupiec i lokalny przedsiębiorca. Ze względu na wyjazd w interesach, zlecił ci ochronę (pilnowanie) swoich siedmiu córek za `okrągłą` sumkę. Ty niewiele się namyślając podpisujesz kontrakt. Oczywiście, pochwaliłeś się swojemu kumplowi o dziwnym zleceniu. Ten, gdy to usłyszał, zaproponował ci zakład - o stówę - że podczas nieobecności Smitha, nie zadowolisz wszystkich siedmiu panien. Jak można było nie przyjąć zakładu...Uwagi: Uwaga: gra ze względu na treść przeznaczona jest dla graczy którzy ukończyli 15 lat. Pobierając grę, oświadczasz, że masz ukończone 15 lat.
Gra w polskiej wersji językowej. Uruchamiając grę w DOSBox`ie użyj CTRL+F10, jeżeli nie będzie działać myszka. Następnie gry pojawi się czarny ekran, wciśnij przycisk myszki.

Czasopisma w których można poczytać o grze 7 Dni I 7 Nocy
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry 7 DNI I 7 NOCY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać