7 DNI I 7 NOCY. CIĘŻKIE ŻYCIE DETEKTYWA.

odwiedzin: 1830    pobrano: 289


7 dni i 7 nocy, gra przygodowa (za dnia) i zręcznościowa (w nocy) wydana w 1994 roku przez Vochozka Trading. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.
W grze wcielamy się w prywatnego detektywa, który otrzymuje nietypowe zadanie. Otóż, pewnego dnia progi twojej kancelarii przekroczył Jonathan Smith, kupiec i lokalny przedsiębiorca. Ze względu na wyjazd w interesach, zlecił ci ochronę (pilnowanie) swoich siedmiu córek za `okrągłą` sumkę. Ty niewiele się namyślając podpisujesz kontrakt. Oczywiście, pochwaliłeś się swojemu kumplowi o dziwnym zleceniu. Ten, gdy to usłyszał, zaproponował ci zakład - o stówę - że podczas nieobecności Smitha, nie zadowolisz wszystkich siedmiu panien. Jak można było nie przyjąć zakładu...

Uwagi: Uwaga: gra ze względu na treść przeznaczona jest dla graczy którzy ukończyli 15 lat. Pobierając grę, oświadczasz, że masz ukończone 15 lat.
Gra w polskiej wersji językowej. Uruchamiając grę w DOSBox`ie użyj CTRL+F10, jeżeli nie będzie działać myszka. Następnie gry pojawi się czarny ekran, wciśnij przycisk myszki.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o 7 DNI I 7 NOCY

Gry Komputerowe

Opis gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1995 roku. Numer 10, strony 14-15.


Napisz komantarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą 7 DNI I 7 NOCY. CIĘŻKIE ŻYCIE DETEKTYWA..

Przejdź do sekcji: Download 7 DNI I 7 NOCY
7 DNI I 7 NOCY
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


wolne buki

Tagi