18 WHEELS OF STEEL: CONVOY

18 wheels of steel convoy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić gręO grze 18 Wheels of Steel: Convoy

Seria 18 Wheels of Steel istnieje na rynku od przeszło 20 lat. Przez te lata, wydanych zostało kilkanaście najróżniejszych części, ale założenie było zawsze takie samo - mamy wielką ciężarówkę i musimy nią dostarczyć towar z punktu A do punktu B w jak najkrótszym czasie. Wydanie o podtytule Convoy to czwarta gra z cyklu.

Zaczynamy zatem jako zwykły kierowca na etacie wyposażony w zdezelowaną ciężarówkę i naszym zadaniem jest piąć się po transportowej drabinie, aż staniemy się właścicielem firmy posiadającej całą flotę pojazdów oraz naczep. Do dyspozycji otrzymujemy trzydzieści modeli ciężarówek, którymi przemierzać będziemy autostrady USA oraz Kanady. Oczywiście, nasze osiemnastokołowe monstra nie mogą jeździć samopas - muszą przewozić ładunki. Tych jest natomiast całe mnóstwo - podobnie jak rodzajów naczep. Wozić zatem będziemy tak kartofle i mrożonki, jak i całe domy czy niebezpieczne substancje toksyczne.

Tym co wyróżnia edycję Convoy od pozostałych części cyklu jest możliwość łączenia się w konwoje z napotkanymi kierowcami. Dzięki temu nasze dalekie wojaże będą nieco urozmaicone. Producenci zadbali również o jak najbardziej realistyczną rozgrywkę. Nasz pojazd zatem musimy regularnie tankować, od czasu do czasu serwisować, nasz kierowca musi czasem się zdrzemnąć, a porządku pilnują patrole policji. W porównaniu do poprzedników, Convoy oferuje o wiele bardziej wydłużone trasy, dzięki czemu faktycznie możemy odczuć, że przemierzamy bezkresne amerykańskie autostrady. Jednym słowem - 18 Wheels of Steel: Convoy to po prostu klasyczna część serii, z tą różnicą, że mamy w niej jeszcze więcej towarów, jeszcze więcej ciężarówek i jeszcze więcej miast do odwiedzenia.


Ostatnia modyfikacja: 9 maj 2021Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry 18 WHEELS OF STEEL CONVOY.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać