101: THE AIRBORNE INVASION OF NORMANDY

101 the airborne invasion of normandy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze 101: The Airborne Invasion of Normandy

101: The Airborne Invasion of Normandy to gra strategiczna (turowa) wydana w 1998 roku przez Empire Interactive Entertainment. Gra umożliwia graczowi kierowanie oddziałami spadochroniarzy, którzy lądują w Normandii podczas inwazji aliantów w czasie II wojny światowej.
W grze gracz musi planować i wykonywać misje, takie jak odbijanie kluczowych obiektów lub eliminowanie ważnych celów wroga. Gracz może dowodzić różnymi rodzajami jednostek, takimi jak piechota, artyleria czy czołgi. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, w tym tryb kampanii i tryb wieloosobowy.
101: The Airborne Invasion of Normandy wyróżnia się na tle innych gier strategicznych ze względu na realistyczne odwzorowanie historycznych wydarzeń. W grze pojawiają się autentyczne jednostki, takie jak spadochroniarze 82 Dywizji Powietrznodesantowej czy żołnierze niemieckiej 21 Dywizji Pancerno-Spadochronowej.
Gra spotkała się z pozytywnymi recenzjami i uznaniem graczy, a do dziś cieszy się popularnością wśród miłośników gier strategicznych.


Ostatnia modyfikacja: 16 marzec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry 101 THE AIRBORNE INVASION OF NORMANDY.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać