THE SECRET OF MONKEY ISLAND.

odwiedzin: 2964    pobrano: 1056Rok: 1990

Gatunek: przygodowa | point and click

Wydawca: Lucasfilm Games

Producent: Lucasfilm Games

Platforma: Amiga | Atari ST | Mac

Ocena:   

Udostępnij:   

Download


The Secret of Monkey Island, gra przygodowa (point and click) wydana w 1990 roku przez LucasFilm Games. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST, Macintosh oraz PC. Później powstały konwersje i edycje remasterowane dla PlayStation, XBox oraz iOS.
Bohaterem gry jest Guybrush Threepwood, który chce zostać piratem. W tym celu przybywa na wyspę Mêlée, gdzie rozpoczyna się jego przygoda. Aby zostać piratem, musi poddać się trzem próbom. W trakcie jednej z nich, nasz bohater zakochuje się w Elaine Marley, gubernator wyspy. Jednak szczęście nie trwa wiecznie. Wszystko się komplikuje, gdy na scenę wchodzi pirat LeChuck.
The Secret of Monkey Island, jest pierwszą z pięciu części serii. Odbiór gry w ówczesnych mediach był bardzo ciepły i pozytywny. Atutem gry jest grafika, która stoi na wysokim poziomie. Polecamy.

Uwagi: Na naszych stronach możecie pobrać grę w wersji dla komputerów Amiga i Macintosh. Polecamy wersję dla komputerów Apple.
Jak uruchomić grę na komputerach Macintosh, znajdziecie na naszym forum w dziale Basilisk II.
 Jeżeli masz problem z uruchomieniem gry Secret Of Monkey Island przeczytaj:
lub poszukaj/zapytaj na naszym forum.

Czasopisma w których znajdziesz informacje o SECRET OF MONKEY ISLAND

Top Secret

Recenzja gry w miesięczniku Top Secret z 1992 roku. Numer 08, strona 35.


Napisz komentarz

Podziel się swoimi wsponieniami, kodami lub uwagami związynymi z grą THE SECRET OF MONKEY ISLAND..Gry, które mogą ci się spodobać


Najwyżej ocenione gry

Gry online