wartime
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

Browser


nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Wartime

Wartime to gra stworzona przez studio Espirit Games. Jest typu MMORTS, która jest dostępna na przeglądarki internetowe. Rozgrywka toczy się w roku 1946, gdzie niedawno miała miejsce druga wojna światowa. W grze pojawia się zagrożenie, które sieje spustoszenie. Mowa tu o okrutnym mrocznym legionie. Tylko tak zwane przymierze wolności jest na tyle silne, by przeciwstawić się temu zagrożeniu.

W trakcje gry jesteśmy dowódcami, którzy to potęgują swoje oddziały, rekrutując i zwiększając siły wojska oraz prowadząc bitwy. Gdy zarejestrujemy się i zalogujemy do gry Wartime będziemy mogli rozpocząć rozgrywkę. Przeniesiemy się na mapę, gdzie znajduję się nasz obóz. W tym momencie rozpoczniemy wstępny samouczek, który przybliży nam podstawy gry. Na początku zostaniemy zapoznani z logistyczną metodą scalania oddziałów wojsk. Dzięki temu będziemy mogli połączyć dwie jednostki wojskowe tworząc jedną jednostkę wyższego rzędu. W bardzo podobny sposób możemy również łączyć część ze stworzonych przez nas budynków, na przykład kopalnie złota. Połączenie tego rodzaju budynku zwiększa jego produktywność. Bardzo przydatne w produkcji broni dla wojska. Możemy też scalać koszary. W ten sposób rozwiniemy nasze wojska do wyższego poziomu. Lepsze budynki czy też jednostki jesteśmy w stanie odblokować jedynie w tak zwanym sztabie generalnym. Rozwijanie budynków wymaga oczywiście odpowiednich surowców oraz ilości pieniędzy, a także doświadczenia, które zwiększamy podczas budowania kolejnych budynków w grze czy też rekrutacji wojska.

Niezawodność jednostek w trakcje bitew zwiększana jest za pomocą naszych bohaterów. Mamy do dyspozycji ich aż około 40. Każdy z bohaterów dostępnych w grze ma indywidualne umiejętności. Pierwsze z bitew odbywają się na planszy, gdzie umieszczona jest główna baza. Kiedy wygrywamy bitwy powiększamy w ten sposób nasz teren.

Gra Wartime jest ciekawa. Posiada interesującą grafikę. Modele obiektów są w kreskówkowym stylu co pozwala grze nadać klimatu nieco luźnego. W czasie rozgrywki w tle słyszymy charakterystyczną muzykę. Gra Wartime jest polecana szczególnie miłośnikom prostych strategii.

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WARTIME.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz