war thunder
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

Android | Linux | MacOS | Windows | PlayStation | XBox


nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze War Thunder

War Thunder jest to gra komputerowa z gatunku symulacji. Została wydana 20 grudnia 2016 roku, ale wcześniej była dostępna do wypróbowania przez graczy (od 12 sierpnia 2012 roku była w fazie otwartej wersji beta). Gra została wyprodukowana i wydana przez rosyjskie studio Gaijin Entertainment. W produkcji zaimplementowany jest zarówno tryb jednoosobowy, jak i wieloosobowy. War Thunder dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach Xbox One oraz Playstation 4. Produkcję można również uruchomić, wykorzystując do tego celu hełm wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift.
War Thunder jest to wojenny symulator, który pozwala graczowi na przejęcie sterów różnych maszyn wojennych takich jak samoloty, helikoptery czy też czołgi, a następnie toczenie przy ich użyciu bitew z innymi graczami. Dzięki temu, że gra znajdywała się przez 4 lata w fazie otwartej beta, studio miało możliwość wyeliminowania większości błędów, istniejących w produkcji oraz poprawieniu wielu aspektów rozgrywki. Mapy, znajdujące się w grze zostały zainspirowane wieloma, prawdziwymi wydarzeniami z okresu II wojny światowej jak np. słynna bitwa o Anglię.

W grze dostępne są następujące tryby rozgrywki:
- Bitwy zręcznościowe – do rozgrywki losowane są dwie maksymalnie 32-osobowe drużyny, które rywalizują ze sobą, dysponując maszynami bojowymi o zbliżonym poziomie. Tryb wyróżnia m.in. uproszczona fizyka oraz uszkodzenia.
- Bitwy realistyczne – to tryb, który jest skierowany do tych bardziej doświadczonych graczy. Gracze dobierani są do drużyn nacjami, na obu stronach frontu nie spotykają się ze sobą jednakowe maszyny, a fizyka i obrażenia są zdecydowanie bardziej realistyczne niż w przypadku trybu "Bitwy zręcznościowe".
- Bitwy symulacyjne – tryb oparty na symulatorowej walce, w której jest tylko widok pierwszoosobowy, a fizyka gry pokazuje realne możliwości maszyn.
- Bitwy użytkownika – to tryb, w którym gracz może stworzyć własną, niestandardową bitwę.
- Nieskończona Konfrontacja - to tryb, w którym rozgrywka może toczyć się wiele godzin, a gracze mają nielimitowaną liczbę odrodzeń.
WAR   THUNDER   SYMULATOR   WOJNA   KONFLIKT   MMO   AKCJA  

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry WAR THUNDER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz