league of angels heavens fury
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

Browser | Windows


nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze League of Angels: Heaven's Fury

Jeżeli uwielbiasz gry MMO i fascynuje Cię świat miologii greckiej to League of Angels: Heaven's Fury z pewnością przypadnie Ci do gustu. Tłem gry jest świat przedstawiony w mitologii, ale nie jest jej stuprocentowym odzwierciedleniem. Występują tu również elementy mangi. Jest to kolejny owoc pracy twórców poprzednich League of Angels, w przypadku tej części duży nacisk położony został na interaktywne batalie pomiędzy graczami. Gra dostępna jest z poziomu przeglądarki i jest darmowa. Jeżeli chcemy ulepszyć naszą załogę lub otrzymać dodatkowy arsenał to możemy zdobyć je dzięki małym zakupom oferowanym na platformie.
Akcja gry rozpoczyna się w momencie, w którym Bogowie pogrążają się w zepsuciu, a zadaniem gracza jest wygranie ze złem przy pomocy bohaterskich aniołów. Gracz musi zastanowić się nad wyborem jednej z trzech klas: Dragon, Wizard lub Archer. Jest to istotne, ponieważ na tej podstawie decydujemy o danym rodzaju rywalizacji. Z miarą upływu czasu, nasz bohater będzie zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności, dzięki którym stanie się silnym przeciwnikiem. Każda z klas oferuje inny zestaw umiejętności, więc od preferencji gracza zależy, które z nich będą dla niego interesujące. Ważną rolę w potędze naszego bohatera pełnią anioły. Za ich pośrednictwem mamy możliwość zyskania przewagi nad oponentem. Po dokonaniu wyboru przenosimy się na pole walki. Ważne, aby kontrolować stan zdrowia bohatera, który oznaczony jest czerwonym kryształem. Odnawia się on z miarą upływu czasu. Również wskaźnik many jest kluczowy i umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych ataków. Do jej regeneracji używamy Eliksirów Zdrowia. Liczne pojedynki, które odbywają się w systemie turowym, możemy zautomatyzować lub przeprowadzać samodzielnie.
Wartym uwagi urozmaiceniem gry jest obecność dodatkowych postaci, które często stają się naszym wsparciem w rozgrywce. Trójwymiarowa grafika gry prezentuje bardzo wysoki poziom, dzięki czemu efekty walki, całe otoczenie i wygląd bohatera są imponujące. Całość dopełnia ciekawa szata muzyczna, która tworzy klimat wirtualnego świata. Warto pamiętać o codziennych logowaniach, ponieważ wpływają na zdobywanie kolejnych bonusów. Dzięki nim łatwiej będzie uzyskać przewagę nad wrogiem. Gra spełni oczekiwania osób, które lubią grać w pojedynkę i tych, które uwielbiają tworzyć sojusze online i wspólnie walczyć z wrogiem.
LEAGUE   ANGELS   MMO   STRATEGICZNA   FANTASY   TUROWA   RPG  

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry LEAGUE OF ANGELS HEAVENS FURY.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz