crossout
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

Windows | PlayStation | XBox


nie oceniono gry


Twoja ocena:O grze Crossout

Crossout jest grą typu MMO, której rozgrywka toczy się w postapokaliptycznym środowisku. Gra działa na zasadach free-to-play. Klimat samej rozgrywki jest podobny do gry Mad Max. Akcja głównie toczy się przyszłości, w której to świat jest zniszczony przez obcą cywilizację oraz przez testy genetyczne przeprowadzane na ludziach. W grze mamy możliwość tworzenia własnych pojazdów, którymi sterujemy w grze. Pojazdy są uzbrojone. Wszelkie rywalizacje z przeciwnikiem toczą się w meczach rozgrywanych na mapach. W grze kierujemy własnymi pojazdami, własnoręcznej konstrukcji. Możemy w każdej chwili je modyfikować, ulepszać. Stąd też gra staję się jeszcze ciekawsza i urozmaicona.

Dużą zaletą Crossout jest przede wszystkim wspomnienia już możliwość kreowania własnych pojazdów. Możliwości są duże. Nie mamy narzuconych z góry określonych pojazdów. Możemy sami tworzyć i ulepszać maszyny według uznania i pomysłowości. Na początku rozgrywki mamy do dyspozycji bardzo prosty konstrukcyjnie łazik. Jest on trochę opancerzony, a także posiada niewielkiej wielkości działko. Kiedy gra nabiera akcji i przechodzimy do kolejnych etapów rozgrywki, mamy możliwość wykorzystania dodatkowych elementów do rozbudowy naszego pojazdu, między innymi różnego rodzaju bronie, pancerze czy też koła. Modyfikując nasz pojazd staje się on z czasem dosyć solidną maszyną.

Możliwość wyboru akcesoriów do naszego pojazdu jest ogromną. Wygląd samochodu możemy udoskonalać do woli. Oprócz zmiany wyglądu mamy także możliwość zmiany parametrów maszyny jak na przykład kształt, uzbrojenie, opancerzenie, systemy wspomagające, różne dodatki estetyczne i nie tylko. Gadżety do ulepszenia pojazdu możemy kupić za pomocą waluty, którą otrzymujemy w trakcje rozgrywki lub też kupujemy w sklepie gry.

Gra Crossout ma bardzo dobre narzędzie do tworzenia pojazdów. Wszystko jest intuicyjne, możemy w prosty sposób modyfikować pojazdy. Grafika jest całkiem przyzwoita. Pozwala to na bardzo przyjemną i miłą rozgrywkę. Gra nie posiada wysokich wymagać systemowych. Crossout to wciągająca rozgrywka. Na pewno spodoba się osobą interesującym się majsterkowaniem i nie tylko.
CROSSOUT   ZRĘCZNOŚCIOWA   MMO   AKCJA   STRZELANKA   RPG  

Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CROSSOUT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz