ZOOL - MRÓWKA NINJA W AKCJI

odwiedzin: 2910    pobrano: 1348


Zool to typowa platformówka jak na czasy kiedy powstała (1992). Gra wyszła spod ręki znanego (w tamtych czasach) studia deweloperskiego Gremlin Interactive znanego z takich hitów jak np. seria Lotus turbo Challenge, we współpracy z producentem lizaków Lollipop.
W grze sterujemy mrówką ninja, łakomą jak żaden inny stworek na słodycze. Zool'em przemierzasz poprzez kolorowe światy wypełnione po szyję słodyczami, gdyż partnerem (sponsorem) gry jest forma produkująca lizaki. Gra wykonana bardzo starannie i estetycznie. Nawet jak na dzisiejsze czasy gra jest naprawdę widowiskowa. Szczególnie wersja dla komputerów Amiga jest bardzo widowiskowa. Dźwięk - w zasadzie muzyka jaka towarzyszy Twoim zmaganiom (kawałek Rock), naprawdę nastraja bojowo ;) Polecamy tę grę każdemu kto lubi szybkie gry zręcznościowe, kto lubi skakać po platformach przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Uwagi:
Uwaga. Pobierając wersję dla Amigi należy zaopatrzeć się w oryginalny ROM w wersji np. 1.3, gdyż dostarczany AROS z najnowszym emulatorem WinUAE nie pozwala na uruchomienie tejże gry. W paczce z grą dla amigi umieszczamy standardowo konfigurację dla WinUAE. Wersja dla Amigi jest już wersją gry przeznaczoną na kości AGA.

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Gambler
Opis gry w miesięczniku Gambler z 1994 roku. Numer 02, strony 33-34.
Gry Komputerowe
Poradnik do gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1993 roku. Numer 01, strony 27-28.

ZOOL
Ocena

Udostępnij
Download
Tagi