TURRICAN. POKONAĆ MORGULA.

odwiedzin: 536    pobrano: 151


Turrican, gra zręcznościowa wydana w 1990 roku przez Rainbow Arts. Pierwotnie gra ukazała się dla komputerów Commodore C64, później przeniesiono na inne platformy, w tym dla Amigi.
Fabuła gry osadzona jest w świecie science-fiction (gdzieś w innym wymierze). Gracz wciela się w tytułowego Turricana - bohatera, który jako jedyny może pokonać potwora o trzech twarzach - Morgul'a. Potwora już raz udało się pokonać i zesłać do innego wymiaru. Jednak jakimś cudem, udało mu się przedostać do świata ludzi i zagraża całej populacji.
Jako, bohater, masz do dyspozycji najnowsze zdobycze techniki i uzbrojenia (przeróżne karabiny, lasery itp.). Dzięki temu będziesz miał większe szanse na pokonanie potwora i przywrócenie pokoju na świecie.
Droga do Morgul'a wiedzie przez 5 światów podzielonych na 13 poziomów. W każdym ze światów czekają na ciebie inne zagrożenia oraz przeciwnicy. Dodatkowo, każdy poziom jest limitowany czasem.
Turrican, został bardzo pozytywnie przyjęty przez świat graczy. Jest to typowy przedstawiciel gier zręcznościowych. To co wyróżnia ten tytuł, to dynamika oraz ładna grafika.

Gry, które mogą ci się spodobać

TURRICAN
Ocena

Udostępnij
Download
Tagi