stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


THEME PARK. BUDUJ I ZARZĄDZAJ PARKIEM ROZRYWKI.

odwiedzin: 2945 pobrano: 1144

Ekrany z gry


Theme Park, gra strategiczna wydana w 1994 roku przez Electronic Arts. Gra powstała dla komputerów Amiga, PC oraz konsoli SEGA.
Niedzielne przedpołudnie, pogoda wyśmienita na wspólny wypad rodzinny. Telewizyjne reklamy zachęcają do odwiedzin nowego parku rozrywki, obiecując wspaniałą rozrywkę przez cały dzień. Do dyspozycji odiwedzających jest mnóstwo ciekawych karuzel, dmuchańców czy ogromny rollercoster. Teraz już wiesz gdzie chcesz spędzić niedzielę - w parku rozrywki! Wsiadasz do autobusu i udajesz się we wskazane miejsce. Tylko czy na pewno zobaczysz wszystkie reklamowane rozrywki?
I właśnie ty - jako manager i strateg - musisz tak zarządzać parkiem rozrywki aby wszystkim spragnionych rozrywki zapewnić wspaniałą zabawę. Grę rozpoczynasz od zakupu ziemi pod swój nowy park rozrywki. Na początku masz do dyspozycji niewielką ilość urządzeń rozrywkowych i gastronomicznych. Nie musisz się tym teraz przejmować - z biegem czasu będziesz miał więcej pieniędzy aby kupić coraz to lepsze urządzenia. Pamiętaj - kupuj nowe urządzenia aby ludzie z chęcią przychodzili do Twojego parku.
Theme Park to gra w którą będziasz grał tygodniami. Rozrywka na najwyższym poziomie. Graficznie gra dopracowana - garfika kolorwa - dopasowana do tematyki gry. Polecamy każdemu, kto lubi gry strategiczne - nie koniecznie wojenne.

Podsumowanie / Download THEME PARK

Wydawca: Electronic Arts
Producent: Bull Frog
Rok wydania: 1994
Gatunek: strategiczna

OCENA:


Wersja dla Amigii nie wymaga oryginalnego romu. Gra w wersji dla komputerów z kościmi AGA (ustawienia chipset/AGA). Należy ustawić minimum 2 Mb Chip RAM oraz dla wygody - ustaw 4 stacje dystkietek.