SUPER MARIO WORLD 2: YOSHI S ISLAND

odwiedzin: 34    pobrano: 4


Super Mario World 2: Yoshi's Island, gra platformowa wydana w 1995 roku przez Nintendo. Gra ukazała się dla konsol SNES oraz GBA.
Jest to druga część z serii Mario World. Tym razem akcja gry przeniesiona do przeszłości, do lat dziecięcych Mario oraz Luigi.
Bocian Billy lecący nad Yoshi's Island, bardzo się spieszy - musi szybko dostarczyć bliźniaków Baby Mario i Baby Luigiego. Nagle Kamek, zły Magikoopa, atakuje ptaka, porywa Baby Luigiego, a Baby Mario wypada z dzioba bociana i spada na grzbiet Yoshiego. Ten zauważa mapę, która spadła wraz z małym Mario i prowadzi do Kamka, władcy Koopas Empire. Yoshi i Baby Mario muszą uratować Baby Luigiego, jednak spotykają wiele trudności. Na ich drodze stoją liczne stwory wysłane przez Kamka, takie jak Koopa, shy guys i wiele innych, przeszkody, zamki i forty bossów oraz inne liczne niebezpieczeństwa utrudniające Yoshiemu i Baby Mario uratowanie małego Luigiego. Na koniec protagoniści walczą z przemienionym przez Kamka Baby Bowserem i ratują Lugiego, a bliźniaki zostają dostarczone do rodziców. opis z Wikipedii.

SUPER MARIO WORLD 2 YOSHIS ISLAND
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: SNES


Tagi
SUPER   MARIO   LUIGI   YOSHI   ISLAND   PLATFORMÓWKA   NINTENDO   KAMEK