stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


STAR WARS: PIT DROIDS.

odwiedzin: 511 pobrano: 126

Ekrany z gry


Star Wars: Pit Droids, gra logiczna (puzzle) wydana w 1999 roku przez Lucas Learning. Gra ukazała się dla komputerów Macintosh oraz PC.
Celem gry jest przeprowadzenie tytułowych Droidów ze statku transportowego do (finalnie) Areny Mos Espa. Gra zawiera 300 zagadek logicznych (puzzli) podzielonych na osiem poziomów. Każde zadanie muisisz ukończyć z określoną ilością robotów tj. doporowdzenie ich do portalu.
Zasady gry zbliżone do dobrze znanych Lemmingów z tą różnicą, że w Pit Droids układasz drogę poprzez ustawianie strzałek dla Droidów. Tutaj droidy nie posiadają szczególnych umiejętności - poza, kolorami w późniejszych zadaniach.
Star Wars: Pit Droids, to świetna rozrywka dla całej rodziny. Fajnym dodatkiem, jest możliwość tworzenia własnych puzzli. Ładna grafika i animacja to dodatkowe atuty tej gry. Fani Lemmingów powinni w Pit Droids zagrać.

Podsumowanie / Download STAR WARS PIT DROIDS

Wydawca: Lucas Learning

Rok wydania: 1999
Gatunek: logiczna puzzle

OCENA:

Uwaga: Gra zamieszczona na naszych stronach jest w wersji Hybrydowej tj. jeden obraz ISO dla PC i Macintosh.
Jeżeli chcesz zagrać na komputerach Macintosh, zamontuj obraz pobrany dla PC (w Sheep Shaver GUI jako dodatkowy napęd) i następnie zainstaluj w OS9.
Wersję dla PC, montujecie jako wirtualny napęd CD.