SHINOBI. JOE MUSASHI RATUJE UCZNIÓW.

odwiedzin: 1871    pobrano: 882


Shinobi, gra zręcznościowa wydana w 1987 roku przez SEGA. Pierwsze wydanie gry przeznaoczne było dla automatów arkadowych, później pojawiły się konwersje dla komputerów domowych.
W grze wcielamy się w ninję o imieniu Joe Musashi, którego celem jest uwolnienie uczniów z rąk organizacji terrorystycznej "Zeed". Twoja droga do kwatery "Zeed" wiedzie poprzez pięć poziomów (każdy podzieleony na kilka etapów), każdy zakończony finałową walką z bossem.
Gra jak wspomnieliśmy, to pięć zróźnicowanych pozimów: Misja 1: "Pursue the Terrorists" - osadzona w slumsach, tutaj do pokonania masz bossa zwanego Ken Oh, który miota kulami ogania. Misja 2: "Enter the Enemy's Hide Out" - akacja osadzona w porcie (do zlikwidowania boss Black Turtle). Misja 3: "Attack the Logistic Base" - akcja rozgrywa się tajnej siedzibie (gdzieś w jaskiniach). Misja 4: "Destroy the Enemy Ninja Group" - rozgrywa się na obozie szkoleniowym dla ninja. Misja 5: "Defeat the Behind-the-Scene Ninja" - osadzona w posiadłości szefa "Zeed".

Uwagi: Wersja dla komputerów Amiga: Ustaw kości graficzne na OCS.

SHINOBI
Ocena

Udostępnij
Download
Tagi