OUT RUN. WYŚCIGI KTÓRE KAŻDY POWINIEN ZNAĆ.

odwiedzin: 2324    pobrano: 1086


Out Run to gra zręcznościowa (wyścigi) wydana w 1988 roku przez U.S. Gold. Gra powstała początkowa dla systemów arkadowych, później przeniesiona na całą gamę komputerów począwszy od ZX Spectrum, C64 a skończywszy na Amiga, Atari ST i PC. Gra powstała również na konsole SEGA. Widać, że gra w swoim czasie była bardzo popularna.
Gra jest typowym przykładem gier zręcznościowych - wyniesionych prosto z automatów do gier. Tutaj nie ma żadnych elementów dodatkowych, twoim jedynym zadaniem jest jazda samochodem marki Ferrari tak daleko jak tylko się da. Nie ma żadnych dodatkowych opcji - uruchamiasz grę i jedziesz. Fajnym dodatkiem do gry są efektowne kozły jeżeli wjedziemy w jakąś przeszkodę.
Out Run, biorąc pod uwagę fakt kiedy gra powstała, graficznie przezntuje poprawny poziom. Jest to gra którą należy znać. Wyznaczała trendy gier wyścigowych na wiele lat.

Uwagi:
Uwaga. Gra w wersji dla komputerów Amiga, domyślnie ma ustawione sterowanie myszką! Można to zmienić naciskając klawisz J lub z poziomu Menu.
Gra w wersji dla Amigi nie wymaga oryginalnego Romu (Aros wystarczy). Pamięć 512kB wystarczy aby uruchomić grę.

Przejdź do sekcji: Download OUT RUN
OUT RUN
Ocena


Udostępnij
Download

Tagi