LURE OF THE TEMPTRESS. REWOLTA STEROWANA PRZEZ SELENĘ.

odwiedzin: 1898    pobrano: 832


Lure of the Temptress, jest grą przygodową typu point and click (wskaż obiekt i kliknij). Grę wydała firma Virgin Interactive w roku 1992r. Pierwotnie powstała na komputery Amiga, później ukazały się konwersje dla PC i Atari ST.
Twój bohater nazywa się Diermot. Podczas rewolty sterowanej przez księżniczkę Selenę, zostałeś schytwany i osadzony w lochach. Od tej chwili w krainie panuje Selena i jej podwałni - potwory Skorle. Grę rozpoczynasz w lochach w okolicah miejscowości Turnvale.
Lure of the Temptress jest typowym przedstawicielem gier typu point and click. Jak na gry z lat 90-tych wygląda bradzo porządnie. Dopracowana jest pod względem graficzym. Oprócz grafiki na uwagę zasługuje fabuła. Można godziny spędzić z tą grą rozwiązując kolejne łamigłówki. Ogólnie gra z gatunku 'must have'. Polecamy każdemu miłośnikowi gier przygodowych oraz gier typu point and click.

Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Gra wymaga przynajmnije 1Mb Chip RAM. Pamięć ustawiamy w zakładce RAM.

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Secret Service
Opis gry w magazynie Secret Service z 1993 roku. Numer 05, strony 20-21.

LURE OF THE TEMPTRESS
Ocena

Udostępnij
Download
Tagi