LOTUS TURBO CHALLENGE 2 - WYŚCIGI JAKICH MAŁO

odwiedzin: 4181    pobrano: 728


Lotus Turbo Challenge 2 to kontynuacja świetnej gry Lotus Esprit Turbo Challenge. W tej odsłonie dodano dodatkowo jeden model samochodu którym możemy się ścigać jakim jest kabriolet Lotus Elan. Od poprzednika różni się przede wszystkim tym, że gra jednoosobowa wyświetlana jest już na całym ekranie. Poprzednik wyświetlał grę tylko na połwie ekranu, podczas gdy druga wyświetlała garaż serwisowy drugiego gracza. Poza tym zmieniono sposób rozgrywki. Teraz już nie trzeba tankować samochodu, żeby dojechać do mety. Teraz wyznacznikiem jest tylko i wyłącznie czas. Dzięki takiemu zabiegowi gra stała się rozgrywką typowo arkadową.
Przed wyruszeniem w szalony rajd po bezdrożach mamy możliwość ustawienia parametrów gry takich jak, skrzynia biegów - automatyczna czy ręczna, sposób kontroli samochodem - tutaj mamy możliwość wyboru klawiatury bądz joystick. Poza tym, mamy możliwość również wpisania kodu. Dzięki temu nie musimy rozpoczynać rozgrywki od początku.
Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, również udźwiękowienie gry nie odstaje od wysokiego poziomu. Jeżeli mamy Amigę (choć raczej obecnie WinUAE) z przynajmniej 1Mb Ram'u, dodatkowo w czasie gry będzie odzywał się do ciebie pilot. Na uwagę zasługuje już kultowa muzyka tytułowa.

Uwagi:
Do tej gry należy zaopatrzeć się w Amiga ROM w wersji przynajmniej 1.3

Przejdź do sekcji: Download LOTUS TURBO CHALLENGE 2
LOTUS TURBO CHALLENGE 2
Ocena


Udostępnij
Download

Tagi