stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


LEMMINGS 2 THE TRIBES. LEMMINGI PO RAZ DRUGI.

odwiedzin: 2255 pobrano: 1133

Ekrany z gry


Lemmings 2 - The Tribes, gra logiczna wydana w roku 1993 przez Psygnosis. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST, PC oraz konsole SEGA.
Gra jest kontynuacją dobrze znanych Lemmingów. Tym razem mamy większą różnorodność w stosunku do pierwszej części. Naszym zadaniem jest skompletowanie talizmanu który jest rozproszony wśród 12 plemion lemmingów. Każde plemię posiada unikalne zdolności. Wśród plemion mamy plemię żyjące na plaży, w cieniu, są lemingi nowoczesne, no i oczywiście nie zabrakło klasycznego plemienia - dobrze nam znanego. Gra skazana na sukces, patrząc na poprzednie części inaczej być nie mogło. Zabawa naprawdę na kilkanaście godzin.
W porównaniu z poprzednią częścią zdecydowanie poprwaiono grafikę, dzięki czemu, zabawa nabrała kolorów. Dźwięk oczywiście bardzo dobrze współgra z grą. Każde plemię posiada swoją charakterystyczną oprawę muzyczną.

Podsumowanie / Download LEMMINGS 2

Wydawca: Psygnosis
Producent: DMA Design
Rok wydania: 1993
Gatunek: logiczna

OCENA:


Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu. Gra zajmuje 3 dyskietki, jednak możecie wystartować grę od drugiej. Na pierwszej jest tylko film wprowadzający do gry.