JUMPING JACK SON. OCALIĆ ROCK N ROLL.

odwiedzin: 1819    pobrano: 425


Jumping Jack'Son, gra zręcznościowa wydana w roku 1990 przez Infogrames. Gra powstała dla komputerów Amiga i Atari ST.
Ziemią zawładnęła muzyka klasyczna. Nie ma mowy o innym rodzaju muzyki. Jumping Jack'Son to ostatnia nadzieja na ocelanie gatunku muzycznego jakim jest Rock'n'Roll. Twoim zadaniem jest odnalezienie i poskładanie w całość utworów z tego gatunku. Po skompletowaniu utworu zostanie ona (piosenka) umieszczona spowrotem w miejscu jej przeznaczonym - w szafie grającej (Juke Box).
Jak napisaliśmy powyżej, sterujesz Jackson'em. Aby zdobyć część (jeden track) muzyki, musisz ułożyć w odpowiednie kolory wyznaczone miesjca na planszy. Po ułożeniu kolorów, na ekranie pojawi się płyta, którą musisz umieścić na adapterze w odpowiednim kolorze. Zadanie wydaje się proste do zrealizowania. Nic bardziej mylnego! Późniejsze etapy są coraz trudniejsze. Zaczynają pojawiać się intrumenty klasyczne, które próbują Ci przeszkodzić w Twoim zadaniu. Jednak możesz się bronić przed nimi, Twoją tajną bronią - kasetami magnetofonowymi. Gra mimo małej objętości (zaledwie 600Kb), potrafi bawić przez długie wieczory.
Gra jak na rok wydania (1990), imponuje graficznie i muzycznie. Jeżeli zagrasz, na pewno zapamiętasz na długie lata Jumping Jackson'a.

Uwagi:
Ze względu na rok wydania, nie udało nam się uruchomić gry przy wykorzystaniu rou Aros. Gra wymaga oryginalnego romu np. Kickstart 1.3.

Przejdź do sekcji: Download JUMPING JACKSON
JUMPING JACKSON
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: Amiga


Tagi