stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


JAMES POND 3. OPERTAION STARFISH.

odwiedzin: 1571 pobrano: 382

Ekrany z gry


James Pond 3. Operation Starfish to gra platformowo-zręcznościowa wydana przez Millenium w 1994 roku. Gra powstała dla komputerów Amiga oraz konsoli SEGA.
Doktor Maybe, po porażce w Robocod'zie (przyp. James Pond 2), pozostał na biegunie północnym i przez ten czas obmyślał nowy plan zdominowania świata. Pomysł był świetny - przejąć kontrolę nad księżycem, który, co oczywiste, jest zrobiony z sera. Maybe, wynajął bandę szczurów, które sprowadziły mu księżyc na ziemię. Dzięki temu, przejął kontrolę nad rynkiem sera. Ludzie w desperacji, znowu musieli wezwać swojego najlepszego agenta - James'a Pond'a aby zaprowadzić ponownie porządek we wszechświecie.
Co wyróżnia Operation Starfish od Robocod'a? Przede wszystkim możliwość gry dwoma postaciami, Pondem oraz żabą Finnus. Każdy z bohaterów może korzystać z przedmiotów znalezionych po drodze np. dynamit, parasolka, ser czy granat. Przedmioty mają różne zastsowanie np. parasol spowalnia Ponda przy skokach, dzięki temu może dalej skoczyć.
Gra James Pond 3 jest bardzo kolorwą grą i dynamiczną. Oferuje ponad 100 poziomów do przejścia, co na pewno zjamie wam dużo czasu. Lubicie gry platformowe? Nie możecie tego tytułu pominąć.

Podsumowanie / Download JAMES POND 3

Wydawca: Millenium
Producent: Vectordean
Rok wydania: 1994
Gatunek: platformówka zręcznościówka

OCENA:


Gra wymaga ustawień jak dla Amigi 1200 tj. procesor 68020, pamięć 2Mb Chip RAM, Kickstart 3.0. Ustaw trzy stacje dyskietek, będziesz miał większą frajdę z gry.

Poprzednia część gry: James Pond 2: Robocod