HERETIC II. ZATRZYMAĆ PLAGĘ.

odwiedzin: 4416    pobrano: 978


Heretic II, gra przygodowa (z elemenatmi zręcznościowymi) wydana w 1998 roku przez Activision. Pierwotnie gra pojawiła się na komputery osobiste PC, następnie przekonwertowano na inne platformy tj. Amiga, Macintosh oraz systemy Linux.
Gra jest kontynuacją przygody z pierwszej części gry. Po powrocie do rodzinnego miasta, Curvus odkrywa, że miasto jest zainfekowane przez nieznaną plagę. Choroba powoduje, że wszyscy mieszkańcy zapadają na dziwne choroby ale nie zabija. Curvus podejmuje więc jedyną słuszną decyzję - musi znaleźć przyczynę plagi i uratować miasto.
Heretic II, w przeciwnieństwie do poprzednika, to zmiana przede wszystkim w sposobie sterowania jak również zmiana widoku. Akcje gry oglądamy z perspektywy trzeciej osoby. Heretic II, to również zmiany w oprawie audiowizualnej, co nam bardzo się podoba. Polecamy.

Uwagi: Uwagi dot. instalacji gry
Aby zainstalować grę, wejdź do folderu setup i uruchom program setup.exe (z głównego katalogu nie uda ci się zainstalować gry). Następnie, ściągnij ten plik i skopiuj (zamień) w docelowym folderze w którym zainstalowałeś grę.

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Secret Service

Opis gry w miesięczniku Secret Service z 1999 roku. Numer 64, strona 21.
Formula Fusion

HERETIC II
Ocena


Udostępnij
Download

Masz problem z uruchomieniem gry? Przeczytaj:
Jak uruchamiać gry: PC


Tagi