stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


HARE RAISING HAVOC. JAK ZROBIĆ SPUSTOSZENIE.

odwiedzin: 1870 pobrano: 653

Ekrany z gry


Hare Raising Havoc, to gra przygodowo-logiczna wydana w 1992 roku przez Infogrames. W grę zagramy na komputerach Amiga oraz PC.
Roger (zając) zaostał w domu aby pilnować bobasa Hermana. Jak zwykle obiecał, że będzie się przykładał i solidnie opiekował Hermanem. Ale obiecanki sobie a życie sobie. Bobas uciekł z domu, a Roger ma problem. Musi zrobić wszystko aby znaleźć dzieciaka zanim wróci mama!.
W grze wcielasz się w tytułowego Rogera. Twoim zadaniem jest odnalezienie dzieciaka. W swojej wędrówce będziesz musiał/a tak przesuwać, zdobywać i używać przedmiotów, aby znaleźć drogę do "wyjścia". W grze jedynym Twoim "nieprzyjacielem" jest czas. Masz dokłądnie godzinę aby znaleźć Hermana, zanim wróci mama. Łamigłówki nie są szczególnie trudne, jednak przy pierwszym spotkaniu z grą, może Ci zabraknąć czasu.
Gra, jak na lata kiedy powstała, imponuje oprawą audiowizualną. Sterowanie jest na tyle proste, że nie musimy tracić czasu na zastanawienie się nad kombinacjami klawiszy. Rorywka dla całej rodziny.

Podsumowanie / Download HARE RAISING HAVOC

Wydawca: Infogrames
Producent: BlueSky Software
Rok wydania: 1992
Gatunek: przygodówka logiczna

OCENA:


Wersja gry dla Amigi wymaga instalacji na twardy dysk. Ustaw minimum 2 Mb pamięci Chip RAM, aby cieszyć się w pełni efektami dźwiękowymi.

Wersję gry dla PC, uruchomisz przeciągając ikonę ROGER2.EXE na dosBOX.