stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


DEATH RALLY. WYŚCIGI NA ŚMIERĆ ;)

odwiedzin: 4677 pobrano: 1087

Ekrany z gry


Death Rally, gra zręcznościowa - wyścigowa wydana w 1996 roku przez 3D Realms. Gra powstała dla komputerów PC.
W grze bierzesz udział w śmiercinoścnych wyścigach samochodowych (pewnego rodzaju underground). Zaczynasz rozgrywkę posiadając na koncie 495 dolarów oraz samochód volkswagen garbus. W Death Rally są trzy poziomy trudności oraz masz możliwość wyboru czy chcesz używać broni. Zdecydowanie polecamy rozgrywkę z używaniem działek oraz min, znacznie urozmaica grę. Gra toczy się do momentu kiedy zdobędziesz pierwsze miejsce w tabeli (zawodników jest 20) oraz pokonasz niekwestionowanego lidera Death Rally o nazwie Adversary. Zaczynając grę możesz zapisać się do rajdów o najniższą stawkę, z biegem czasu będziesz mógł zapisywać się do wyższych klas. Po wygraniu wyścigu dostajesz nagrodę finansową oraz możesz ulepszyć swój pojazd. W garażu masz możliwość zakupienia dodatkowych osłon, lepszych opon, zawieszenia oraz naprawy samochodu. W rozgrywce z używaniem broni, będziesz mógł zrobić zakupy w "podziemiu" gdzie kupisz m. in. miny czy zlecisz sabotaż.
Podczas rajdu na trasie pojawiają się różnego rodzaju bonusy. Jednym z nich jest muchomorek - lepiej unikać! Poza tym wyjątkiem, reszta bonus działa na plus np. naprawa w czasie jazdy, pieniądze na drosze czy uzupełnienie naopi w działku.
Gra jak na swoje lata nadal bawi. O niezmiennej popularności świadczy fakt, że w 2009 roku firma postanowiła odświeżyć grę i wydała ją w wersji freeware. U nas możecie ściągnąć grę w wersji oryginalnej jak i tę odświeżoną.

Podsumowanie / Download DEATH RALLY

Wydawca: 3D Realms
Producent: Remedy Entertainment
Rok wydania: 1996
Gatunek: zręcznościówka wyścigowa

OCENA:


Wersja po "lifcie"  wersja z 2009 roku