stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


CHAOS ENGINE. NA RATUNEK LUDZKOŚCI.

odwiedzin: 2547 pobrano: 927

Ekrany z gry


Chaos Engine (inna nazwa Soldiers of Fortune), strzelanka z roku 1993 wydana przez Renegade Software. Gra powstała dla komputerów Amiga, Atari ST oraz PC.
Gdzieś w przyszłości, szalony naukowiec stworzył maszynę. Maszynę, która spowodowała chaos. Ludzie i zwierzęta zaczeli się wyniszczać, powstały monstrualne stwory. Tylko sześć osób na świecie jest w stanie uratować ludzkość. Każdy ze śmiałków posiada unikalne umięjętności, specjalistyczną broń oraz indywidualne cechy, które pomogą uchornić świat.
Chaos Engine, to gra z gatunku shut'em-up (strzelanka). Masz do pokonania cztery światy, każdy podzielony na mniejsze misje. W grze mogą grać dwie osoby, lub z komputerem. Swoją wędrówkę rozpoczynasz od wynajęcia swojego bohatera (jak wcześniej wspomnieliśmy, jest ich sześciu). Każdy ma indywidualne cechy. Gra jest bardzo dynamiczna. Poziom trudności dość wysoki.
Chaos Engine, graficznie prezentuje się znakomicie, dźwięk również dopracowany i co najważniejsze dopełnia całość. Jest to znakomita rozrywka na kilka godzin, o ile jesteś fanem tego typu gier.

Podsumowanie / Download CHAOS ENGINE

Wydawca: Renegade Software
Producent: The Bitmap Brothers
Rok wydania: 1993
Gatunek: zręcznościówka strzelanka

OCENA:


Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA. Ustaw 1Mb Chip RAM w zakładce RAM.