stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


BUBBA N STIX. POWRÓT NA ZIEMIĘ.

odwiedzin: 1729 pobrano: 488

Ekrany z gry


Bubba'N'Stix, gra platformowa wydana w 1994 roku przez Core Design. Gra powstała dla komputerów Amiga oraz konsolę SEGA.
Twój bohater - Bubba - oraz jego wierny przyjaciel, dziwny i sprytny patyk - Stix - rozbijają się na dziwnej planecie po tym jak uciekli obcym. No cóż, jak się nie umie latać obcych statkami kosmicznymi tak kończy się ucieczka. Teraz musisz pomóc Bubbie wrócić na ziemię. Aby wrócić musisz przy pomocy swojego przycielskiego patyczka - stixa - rozwiązywać przeróżne zagadki. Stix, to patyk wielozadaniowy. Dzięki niemu będziesz mógł się bronić przed obcymi, może posłóżyć również jako drabina albo dźwignia.
Gra charakteryzuje się bardzo ładną oprawą graficzną. Twój bohater - Bubba - jest bardzo ładnie animowany. Grafika jest bardzo kolorowa - bardzo przyjmenie gra się w Bubbe'N'Stix. Mimo, że gra ma zaledwie 5 poziomów (oraz jeden bonusowy), wciągnie Cię na długie godziny.

Podsumowanie / Download BUBBA N STIX

Wydawca: Core Design
Producent: Core Design
Rok wydania: 1994
Gatunek: platformówka

OCENA:


Wersja dla Amigi wymaga oryginalnego romu (przynajmniej w wersji Kickstart 1.3) oraz 1 Mb Chip RAM. Ustaw dwie stacje dyskietek - nie będziesz musiał zmianiać plików podczas gry.