stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


THE BRAINIES. SKACZĄCE FASOLKI WRACAJĄ DO DOMU.

odwiedzin: 1946 pobrano: 661

Ekrany z gry


The Brainies, gra logiczna wydana w 1991 roku przez Titus Interactive. Pierwowzór gry powstał na konsole SNES, następnie przeniosiono grę na komputery Amiga, Atari ST, Macintosh oraz Amstrad CPC.
W grze pomagasz skaczącym fasolkom w powrocie do domu. Twoim zadaniem jest umieszczanie fasolek w odpowiednich "wyjściach" w kolorze odpowaidającym fasolce. Aby tego dokonać musisz współpracować z innymi fasolkami. Czasami będziesz mógł zdobyć dodatkowe przedmioty np. dodatkowy czas czy dodatkowe "życie". W grze jedenym Twoim rywalem jest - czas. Na rozwiązanie poziomu masz wyznaczony czas, przed upłynięciem którego musisz wszystkie "Brainies", umieścić w odpowienich wyjściach.
Gra posiada 101 poziomów. Stopień trudności nie jest zbyt wymagający - jadnak, zabawa przednia prze rozwiązywaniu kolejnych poziomów gwarantowana.The Branies graficznie prezentuje przeciętny poziom, jednak w grach logicznych to nie przeszkadza. Ważniejsza od grafiki jest grywalność - a tutaj mamy to zagwarantowane. Gra dla ludzi lubiących "ruszyć" głową.

Podsumowanie / Download BRAINIES

Wydawca: Titus Interactive
Producent: Titus Interactive
Rok wydania: 1991
Gatunek: logiczna

OCENA:


Gra dla Amigi wymaga min. 512kB Chip RAM. Możesz uruchomić grę uzywając romu dostarczonego z emulatorem (AROS).