stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


BLUES BROTHERS. ZRĘCZNOŚCIÓWKA Z BOHATERAMI FILMOWYMI.

odwiedzin: 3726 pobrano: 1306

Ekrany z gry


Blues Brothers, gra platformowo-zręcznościowa, wydana przez Titus Interactive w roku 1991 dla komputerów Amiga, PC, Atari ST, C64 oraz Amstrad CPC.
Twoim zdaniem w grze jest zebranie jak największej ilości płyt z muzyką. Zanim wybierzesz się na wyprawę musisz wybrać swoją postać. W grze masz do wyboru (jak w filmie), Jake'a lub Elwood'a. Postacie nie posiadają jakiś dodatkowych umiejętności, jedyną różnicą jest ich wygląd. Gra niczym szczególnym się wyróżnia na tle innych gier tego rodzaju, jednak tryb dla dwóch graczy naprawdę można zaliczyć tej grze na plus. Gra nie jest trudna, ale i tak można spędzić kilka miłych chwil z The Blues Brothers.
Graficznie, The Blues Brothers, wygląda przeciętnie - jednak zważając na rok kiedy powstała - to bardzo przyzwoicie. Dźwięk dostateczny - mogło być lepiej. Jeżeli masz chwilę czasu - to możesz podjąć wyzwanie i zagrać w The Blues Brothers.

Podsumowanie / Download BLUES BROTHERS

Wydawca: Titus Interactive
Producent: Titus Interactive
Rok wydania: 1991
Gatunek: platformówka zręcznościówka

OCENA:


Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Możecie uruchomić grę używając romu AROS dostarczanego z emulatorem WinUEA.