stare gry

Stare gry. Świat klasyki gier komputerowych.


7 DNI I 7 NOCY. CIĘŻKIE ŻYCIE DETEKTYWA.

odwiedzin: 987 pobrano: 153

Ekrany z gry


7 dni i 7 nocy, gra przygodowa (za dnia) i zręcznościowa (w nocy) wydana w 1994 roku przez Vochozka Trading. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC.
W grze wcielamy się w prywatnego detektywa, który otrzymuje nietypowe zadanie. Otóż, pewnego dnia progi twojej kancelarii przekroczył Jonathan Smith, kupiec i lokalny przedsiębiorca. Ze względu na wyjazd w interesach, zlecił ci ochronę (pilnowanie) swoich siedmiu córek za `okrągłą` sumkę. Ty niewiele się namyślając podpisujesz kontrakt. Oczywiście, pochwaliłeś się swojemu kumplowi o dziwnym zleceniu. Ten, gdy to usłyszał, zaproponował ci zakład - o stówę - że podczas nieobecności Smitha, nie zadowolisz wszystkich siedmiu panien. Jak można było nie przyjąć zakładu...

Czasopisma w których można poczytać o tej grze

Gry Komputerowe
Opis gry w miesięczniku Gry Komputerowe z 1995 roku. Numer 10, strony 14-15.


Podsumowanie / Download 7 DNI I 7 NOCY

Wydawca: Vochozka Trading
Producent: Pterodon Software
Rok wydania: 1994
Gatunek: przygodówka zręcznościówka

OCENA:

Uwaga: gra ze względu na treść przeznaczona jest dla graczy którzy ukończyli 15 lat. Pobierając grę, oświadczasz, że masz ukończone 15 lat.
Gra w polskiej wersji językowej. Uruchamiając grę w DOSBox`ie użyj CTRL+F10, jeżeli nie będzie działać myszka. Następnie gry pojawi się czarny ekran, wciśnij przycisk myszki.